Під час роботи твердопаливних котлів, печей та камінів у димоході та камері згоряння накопичуються сажа, смола й інші залишки згоряння. Це погіршує тягу, знижує ефективність обігріву, створює загрозу займання сажі та небезпеку отруєння чадним газом. Регулярне обстеження і очищення димоходу допоможе уникнути цих проблем.
Металева щітка 250 мм призначена для якісного механічного очищення димохідних труб. Виготовлена з вуглецевої сталі: ворс зроблений з пружного дроту (діаметром 0,5 мм), закріпленого між чотирма оцинкованими прутами (діаметром 4 мм). З одного боку щітка має різьбу М12, з іншого — кільце для троса або мотузки.
Завдяки своїй жорсткій конструкції, щітка підходить для очищення цегляних та металевих димоходів, крім димоходів з нержавіючої сталі. Для таких труб краще використовувати щітки з пластиковим ворсом, аби не пошкодити їх внутрішню поверхню.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 2-96-322 |
| Валюта | UAH |
| Діаметр | 250 мм |
| Матеріал | Метал |
| Назва | Щітка металева для чищення димоходу 250 мм |
| Назва модифікації | Щітка металева для чищення димоходу 250 мм |
| Наявність | В наявності |
| Постачальник | [не задан] |
| Розділ | Щітки для чищення димоходів і теплообмінників |
| Стан товару | Новий |
| Тип | для димоходів |
| Ціна | 282.00 |
- Ціна: 282 ₴





