
Щітка металева для чищення теплообмінника котлів, труб 30 мм
- Готово до відправки
- Код: 2-96-324
112 ₴
+380 (67) 444-31-20
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Під час роботи твердопаливних котлів, печей і камінів стінки камери згоряння та теплообмінника поступово покриваються сажею, смолою та іншими відкладеннями. Це призводить до зниження ефективності роботи опалювального обладнання та збільшення витрати палива. Регулярне очищення теплообмінника дозволяє уникнути цих проблем і підтримувати стабільну роботу системи.
Металева щітка 30 мм призначена для очищення труб і теплообмінників опалювальних пристроїв. Вона ефективно видаляє навіть стійкі відкладення зі стінок.
Щетина виготовлена з пружного оксидованого дроту діаметром 0,3 мм, зафіксованого між чотирма оцинкованими стержнями діаметром 2,8 мм. Щітка оснащена різьбою М12 для надійного з’єднання з ручкою.
| Користувацькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 2-96-324 |
| Валюта | UAH |
| Вивантажувати на маркетплейси | Google Feed for Merchant Center |
| Діаметр | 30 мм |
| Матеріал | Метал |
| Назва | Щітка металева для чищення теплообмінника котлів, труб 30 мм |
| Назва модифікації | Щітка металева для чищення теплообмінника котлів, труб 30 мм |
| Наявність | В наявності |
| Постачальник | [не задан] |
| Розділ | Щітки для чищення димоходів і теплообмінників |
| Стан товару | Новий |
| Тип | для теплообмінників |
| Ціна | 112.00 |
- Ціна: 112 ₴